Leijonakoulut siirtyvät tauolle - mukaan joukkuetoimintaan kerkeää vielä!
Juniori-KalPa ryJulkaistu: 26.03.2024 08.00

Leijonakoulut siirtyvät tauolle - mukaan joukkuetoimintaan kerkeää vielä!

Leijonakoulujen kausi saatiin päätökseen viime sunnuntaina. Leijonakoulut siirtyvät nyt tauolle ja toiminta jatkuu jälleen syksyllä. Kaudelle 2024-2025 Leijonakoulujen sisältöön on tulossa päivityksiä ja julkaisemme tiedon niistä sekä ilmoittautumisen uudelle kaudelle sivuillamme kesäkuun aikana.

Jos leijonakoululaisilla on intoa jäälle, löytyy Juniori-KalPasta joukkuetoimintaa 2018 ja sitä aiemmin syntyneille. Joukkueemme toivottavat leijonakoululaiset tervetulleeksi mukaan kokeilemaan ja mukaan saa tulla milloin tahansa. Joukkueemme harjoittelevat vielä huhtikuun ajan, joten jäälle kerkeää vielä moneen kertaan. Voit täyttää yhteydenottolomakkeen, niin olemme yhteydessä ja autamme löytämään sopivan harrastuspaikan.

Yhteydenottolomake: TÄSTÄ

Kiitos kaikille leijonakoululaisille kaudesta 2023-2024! Meillä oli kivaa!