10
TAM
13.00
U 14 , U14 AAA jatkosarja LOHKO 4

Jokipojat Musta - KalPa Karhu   

Joensuu
Jokipojat Musta vs KalPa Karhu
Vierasottelu Joensuu, omavastuu 45€
Oma iso aamiainen / lounas kotona
Evästä mukaan koppiin



Kokoontuminen Toivala
Evästä mukaan koppiin






10:00
Lähtö Bussilla10:15
Joensuu12:00
Ottelu13:00-15:00
Paluumatkalle15:30
Ruokailu ABC Marjala15:45-16:15
Toivalassa n.18:00
# KARHU Kokoonpano
35 Pesonen Milo (AMV)
32 Ronkanen Juuso (VMV)
28 Hilden Eero
46 Hirvonen Lukas
27 Hyttinen Lauri
15 Häikiö Matias
2 Kananen Miska
13 Keinänen Konsta
25 Kinnunen Oskari
22 Koistinen Arttu
4 Kosonen Samuli
3 Nuutinen Miro
21 Parkkinen Arsi
5 Pietikäinen Weeti
24 Räty Otto
41 Turunen Aatu
42 Veteläinen Topi

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

14
HEL
15:00
U14 AAA jatkosarja LOHKO 4 , U 14
KalPa PuijoJukurit Sininen
Toivala Tuplajäät LT
13
HEL
13:30
U14 AA Jatkosarja LOHKO 5 , U 14
KalPa SawoVTS
Toivala Tuplajäät LT
7
HEL
12:30
U14 AA Jatkosarja LOHKO 5 , U 14
Kiilat SininenKalPa Sawo
Haapajärvi
7
HEL
22:00
U14 AAA jatkosarja LOHKO 4 , U 14
Ketterä SininenKalPa Puijo
Imatra
6
HEL
21:00
U14 AAA jatkosarja LOHKO 4 , U 14
SaiPa NoksutKalPa Karhu
Lappeenranta
31
TAM
15:00
Harjoitusottelut , U 14
KalPa KarhuSaiPa Noksut
Toivala Tuplajäät LT
31
TAM
14:45
U14 AAA jatkosarja LOHKO 4 , U 14
KalPa PuijoKetterä Sininen
Toivala Tuplajäät SP
31
TAM
12:45
U14 AA Jatkosarja LOHKO 5 , U 14
KalPa SawoKiilat Valkoinen
Toivala Tuplajäät LT
31
TAM
22:00
U14 AAA jatkosarja LOHKO 4 , U 14
Jukurit SininenKalPa Puijo
Mikkeli
24
TAM
21:00
U14 AAA jatkosarja LOHKO 4 , U 14
Jukurit SininenKalPa Karhu
Mikkeli
24
TAM
14:45
U14 AA Jatkosarja LOHKO 5 , U 14
KalPa SawoIPK
Toivala Tuplajäät SP
24
TAM
12:30
U14 AAA jatkosarja LOHKO 4 , U 14
Jokipojat MustaKalPa Puijo
Joensuu
23
TAM
13:30
U14 AAA jatkosarja LOHKO 4 , U 14
KalPa KarhuJukurit Sininen
Toivala Tuplajäät LT
17
TAM
14:45
U14 AA Jatkosarja LOHKO 5 , U 14
KalPa SawoLL-89
Lippumäki Tuplajäät Lähitapiola
17
TAM
14:15
U14 AAA jatkosarja LOHKO 4 , U 14
KalPa PuijoJokipojat Musta
Toivala Tuplajäät SP
17
TAM
12:00
U14 AAA jatkosarja LOHKO 4 , U 14
KalPa KarhuJukurit Sininen
Toivala Tuplajäät SP
16
TAM
13:00
U14 AAA jatkosarja LOHKO 4 , U 14
Ketterä SininenKalPa Karhu
Imatra
10
TAM
13:00
U14 AA Jatkosarja LOHKO 5 , U 14
VTSKalPa Sawo
Sotkamo
10
TAM
13:00
U14 AAA jatkosarja LOHKO 4 , U 14
Jokipojat MustaKalPa Karhu
Joensuu
9
TAM
12:15
U14 AAA jatkosarja LOHKO 4 , U 14
KalPa PuijoJokipojat Musta
Toivala Tuplajäät LT
Ottelulista